Workshopy


PartneřiNADAR - fotografický klub


28.05.2015, 00:33:51

Fotoškoly.cz

"Skvělý kurz. Jsem začátečník a mám skvělé fotky:-) Nebál bych se si nyní pronajmout..."
Martin P.
"Díky moc . Skvělá atmosféra a super lidi . Ještě jednou děkuji . S pozdravem Roman Prošek"
Roman Prošek
Začínáte s Photoshopem? Naučíme vás s ním pracovat snadno a rychle :)
Také jste to zažili? Hodiny zkoušení pokus-omyl, zdlouhavé googlování informací na netu, kde se prokousáváme stále dokola tunami informací, nebo den strávený na workshopu, na kterém jste dostali spousta informací, ale nestihli se je naučit a výsledek se vám nelíbí? Pokud se chcete naučit používat PHOTOSHOP snadno a rychle, je speciálně sestaveno nové výukové DVD PHOTOSHOP od A do Z.

AKT, glamour & fashion III.

29.4.2012 11:00-17:00

Fotoateliér PHOTON EUROPE, Starokošířská 6/11, Praha 5

Cena: 3490 Kč

Maximální počet účastníků: 6

Obsazeno: ano

Pro velký zájem vypisujeme již třetí letošní opakování tohoto exkluzivního workshopu.

Tento workshop je vhodný pro fotografy, kteří našli své zalíbení v aktu, glamouru a módy. A to jak pro začátečníky, tak pro fotografy, kteří se těmto směrům věnují již delší dobu. Klade si za cíl zdokonalit Vaši techniku ve fotografování jak se studiovými zábleskovými světly a širokou škálou jejich příslušenství, tak s oblíbenými trvalými světly daylight. To vše je podpořeno faktem, že workshop se koná v plně vybaveném profesionálním ateliéru PHOTON EUROPE. Workshop je zaměřen především na vlastní focení, důraz je kladen na to, aby každý účastník workshopu měl dostatek prostoru pro vlastní fotografování a realizaci svých nápadů. Proto je maximální počet účastníků pro tento workshop omezen na pouhých šest osob.

             

   Nejprve si probereme jednotlivé způsoby svícení a naučíme se v závislosti na požadovaném charakteru výsledných fotografií volit správné příslušenství k jejich dosažení. Po-té začneme s fotografováním módní fotografie s použitím beauty disch i softboxů. Při práci budou učastníci rozděleni do dvou skupinek po třech fotografech. O styling se postará stylistka ve spolupráci s hair-stylistkou (ukázky prací viz níže).  Po krátké přestávce se pak bude pokračovat s fotografováním glamouru a aktu. K dispozici budou dvě modelky.

Modelka Dominika:


   Fotografování pak bude pokračovat prací s daylight i zábleskovými světly až do konce workshopu.

   Se zábleskovými světly se mimo jiné bude fotit klasický akt na černém pozadí.